7310 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 6 februari 2023 -
2179 Oljemålning
Såld: 5.200 kr
Såldes den 21 juni 2021 -
6451 Oljemålning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 5 november 2018
2041 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 26 mars 2018 -
7275 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 2 mars 2015 -
6036 Oljemålning
Siri Rathsman (1895-1974), signerad -55, duk, 80x 65
Såld: 5.200 kr
Såldes den 1 december 2014
4635 Oljemålning
Siri Rathsman sign. RS 1949 50x72
Såld: 2.800 kr
Såldes den 10 maj 2004 -
5077 Oljemålning
Siri Rathsman, 1954, 54x64
Såld: 3.500 kr
Såldes den 1 december 2003